Legendárna kapela Hex pôsobí na slovenskej hudobnej scéne viac ako 34 rokov. Muzikanti sa najnovšie rozhodli pre nezvyčajný koncert, o ktorom ani jeden z ich fanúšikov netušil. Jednoducho si zobrali hudobné nástroje a s dobrou náladou vyrazili do ulíc. Ich plán im však napokon prerušila mestská polícia.

Určite neexistuje Slovák, ktorý by nepoznal obľúbenú kapelu HEX s množstvom úspešných albumov. Hudobníkov však zasiahla tvrdá rana, keď Peter “Ďuďo“ Dudák podľahol 14. augusta 2019 rakovine pankreasu. Strata kolegu, a predovšetkým blízkeho priateľa ich úplne zdrvila.

Po istom čase prizvali do skupiny dovtedy dočasného náhradníka Petra “Šarkana“ Nováka, ktorý sa stal novým spevákom. Legendárna skupina nabrala druhý dych a nedávno vydali album s názvom Kde je tu láska?. ,,Hexáci“ sa rozhodli predstaviť svoje nové hudobné dielo nezvyčajným spôsobom. Pred pár hodinami ste ich totiž mohli stretnúť na jednej z ulíc v bratislavskom Starom Meste.

Práve tu si rozložili hudobné nástroje a začali spievať. Veľmi rýchlo sa okolo nich zhromaždili okoloidúci, ktorí si užili jedinečný koncert. Príjemnú atmosféru prerušila mestská polícia. Skupina totiž nemala povolenie na vystúpenie. Muži zákona im dali pokutu 20 eur, a taktiež museli okamžite opustiť miesto pri Čumilovi. Zdá sa však, že muzikanti si deň užili aj za cenu pokuty.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: TV Markíza