Maroš Molnár sa stal v posledných rokoch známym vďaka šou Extrémne premeny Slovensko, kde pracuje s ľuďmi, ktorých trápi extrémna obezita. Počas práce s účinkujúcimi sa veľa naučil a stretol množstvo pováh, v dôsledku čoho si trúfa aj na trénovanie hlavného hygienika. Reakcia na seba nenechala dlho čakať!  

Hlavný hygienik Ján Mikas sa stal v posledných mesiacoch výraznou postavou v boji s pandémiou koronavírusu, pričom stál zo začiatku po boku expremiéra Petra Pellegriniho a dnes spolupracuje s Igorom Matovičom. Mnohých Slovákov však hnevá, že ochranou verejného zdravia sa zaoberá človek, ktorý má výraznú nadváhu.

Jedným z veľkých kritikov jeho osoby je aj spevák Robo Papp, ktorého nahnevali nariadenia spojené s nosením rúšok v škole. Jeho dcérka Izabelka má totiž problém so sluchom. ,,Jeden morbídne obézny pán, ktorého výzor naznačuje, že nemá svoj život úplne v poriadku a pod kontolou, nám ide diktovať, ako máme vychovávať svoje deti?“ pýtal sa nahnevane na sociálnej sieti.

Slováci sa dokonca obrátili aj na kondičného trénera Maroša Molnára, aby Bratislavčana pozval do šou a zmenil mu od základov život. ,,Ja som otvorený každej výzve. Som odhodlaný pomôcť aj pánovi Mikasovi,” verejne vyhlásila tvár Extrémnych premien. Na výzvu už zareagoval aj hlavný hygienik, ktorému mala táto ponuka vyčarovať úsmev na tvári. ,,Vážim si ponuku pána Maroša Molnára a zvažujem ju,“ povedal pre PLUS 7 DNÍ, pričom mu doteraz markizácka relácia nič nehovorila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: plus7dní.pluska.sk  |  Foto: TA3, markiza.sk, FB/Maroš Molnár