Akú cenu má pre dnešnú mládež ľudský život? Čo všetko sú deti ochotné urobiť pre pozornosť a zopár bezcenných lajkov na internete? Prečo si mnohí nevážia vlastné zdravie? Nuž, práve na tieto otázky by ste sa mohli opýtať aj istého páru z Košíc, ktorý na sociálnej sieti YouTube zverejnil šokujúce video.

Mladý pár z Košíc sa rozhodol poriadne zariskovať, keď sa nechal inšpirovať zahraničnými videami, ľahol si na nákladný vlak a o niekoľko minút zoskočil za jazdy na zem. Video dvojice si zlízlo poriadnu dávku kritiky, nakoľko pri troche nešťastie mohol mať ich počin fatálne následky.

„To s tým vlakom ľutujem. Teda konkrétne to, že som dovolil priateľke ísť so mnou. To, ako vyskočila z vagóna, bol najväčší horor, aký som kedy videl. Ešte asi meter a mohol po nej ten vagón prejsť,“ povedal pre košický Korzár mladík, ktorý má celé video na svedomí. V komentároch pod videom sa však bráni a neustále poukazuje na ďalšie videá, ktoré majú byť údajne omnoho nebezpečnejšie. Aký máte na predmetnú nerozvážnosť názor vy?

https://www.youtube.com/watch?v=9c-LsKezx3Y

Zdroj: kosice.korzar.sme.sk | Video, Foto: YouTube