Súťažiaci v reality šou Farma 11 sú plní protikladov a kým niektorí k sebe prechovávajú mimoriadnu náklonnosť, iní sa nemôžu ani cítiť. Po dlhých týždňoch mlčania sa v uplynulej epizóde postaral o šokujúci výstup Radovan Dulin (38) z Popradu, ktorý slovne atakoval 19-ročnú Mirku Csorbovú.

Tak toto prehnal! Uplynulú noc si traja farmári dopriali o čosi viac alkoholu, ako bolo potrebné, pričom následky boli doslova škandalózne. Záletník Rado, ktorý na statku opantal hlavu už mnohým dievčatám, sa tentokrát opil pod obraz boží. Popri výrobe uhlia totiž s Vladom a Baškou ochutnali domácu pálenku, po ktorej sa svojskému Popradčanovi rozplietol jazyk. Na adresu mladého dievčaťa totiž spustil mimoriadne agresívny útok, ktorý nenechal chladným ani jedného z prítomných.

Aj keď Mirka nepatrí medzi favoritov šou a ostatní súťažiaci ju mienia poslať do duelu, slovný atak Dulina bol proti srsti všetkým farmárom. ,,Sku**ený ko**t aj s tou Mirou! Ci*ánkou vy***anou! Ty Ci*ánka s***vená,” kričal bez pardonu pred televíznymi kamerami. ,,Celý deň pi*u robí! A keď mám ísť domov, pôjdem domov! Ale nebudem tu s takým ko**om dvojmetrovým! Nech len príde tu! Takú mu s tou lopatou…,” neodpustil si slová ani na adresu Mateja Jurkoviča (41), ktorý ho tentokrát odignoroval.

Ja pri***em lopatou niekomu po hlave! Jemu pri***em, tomu dvojmetrovému … Lezie mi na nervy! Lebo každý je z neho dos***ý,” vrieskal Rado ako zmyslov zbavený, pričom trieskal lopatou o zem. Vyčíňanie vodiča sanitky sa snažili zastaviť viacerí farmári, ktorí nad jeho krikom len neveriacky krútili hlavou. Tomu, čo sa stalo, nerozumela ani slovne napadnutá brunetka, ktorá sa na celé divadlo prizerala z kúpeľne. Na ďalšie ráno, kedy už alkohol vyprchal, sa ponížená hviezda večera opakovane ospravedlňovala Mirke, pričom tá nadobudla pocit, že ju ostatní farmári šikanujú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Makriza