Hokejisti dali politikom košom: Radšej sa rozhodli pre stretnutie s..!

Dátum:

Slovenským hokejistom sa na Zimných olympijských hrách v Pekingu podaril fantastický úspech. Po víťazstve nad Švédskom si domov odnášajú bronzové medaily. Svoju radosť chcú zdieľať aj po príchode na Slovensko, no určite to nebude po boku politikov.

Slovenskí hokejisti sa práve dnes (22. februára) vrátia z ďalekej Číny, pričom im na krkoch budú visieť vzácne kovy. Radosť z historického úspechu neskrývajú ani predstavitelia štátu, ktorí na sociálnej sieti nešetrili chválou. Nebolo tak prekvapením, keď športovci dostali ponuku na osobnú gratuláciu zo strany najvyšších ústavných činiteľov.

Bronzoví medailisti však poriadne prekvapili, keďže ešte pred odletom vyhlásili, že sa s politickými funkcionármi nestretnú. Je zrejmé, že nechcú, aby ich víťazstvo bolo zneužité na politické body. Taktiež sa už dlhšie obdobie kritizuje situácia v slovenskom športe, keďže je minimálne podporovaný zo strany vládnych predstaviteľov.

Naši hokejisti sa preto rozhodli uprednostniť fanúšikov. Najskôr ich čaká tlačová konferencia a následne sa môžu tešiť na jazdu kabriobusom, ktorý pôjde po uliciach hlavného mesta. Oslava so športovými priaznivcami sa napokon uskutoční na Námestí SNP v Bratislave po 16.00 hod. Slovenskému zväzu ľadového hokeja (SZĽH) v spolupráci s Úradom verejného zdravotníctva SR (ÚVZ SR) sa podarilo nájsť spôsob, ako zorganizovať veľkolepú oslavu v súlade s aktuálnymi protipandemickými opatreniami.

Jazda hokejistov po Bratislave

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: hockeyslovakia.sk  |  Foto: FB/Hockey Slovakia, Eduard Heger-predseda vlády SR, Zuzana Čaputová, YT/HNtelevízia

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Z Let’s Dance do DENNEJ šou: Viktor Vincze získal ďalší lukratívny flek!

Televízia Markíza len prednedávnom ukončila prestížnu šou Let's Dance,...

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...