Športový svet sa zahalil do smútku po zverejnení tragickej udalosti, ktorá sa udiala v nedeľu (23. apríla). Úspešnému športovcovi sa stala osudným jazda na motorke, pričom o ňom bolo verejne známe, že je vášnivým motorkárom. Aj napriek snahe lekárov sa však mladíka nepodarilo zachrániť.

Zahraničnými médiami preletela mimoriadne smutná správa o tragickej dopravnej nehode, ktorej obeťou je hokejista Amon Rakič. 24-ročný mladík, ktorý sa v obci Osenik zrazil na motorke s dvoma autami, pôsobil v národnom tíme Bosny a Hercegoviny.

Talentovaný obranca utrpel natoľko vážne zranenia, že bol na mieste mŕtvy. Privolaní záchranári mohli už iba konštatovať smrť. Vážnou nehodou sa momentálne zaoberá polícia, pričom vyšetruje udalosti, ktoré predchádzali fatálnej zrážke.

Úmrtie športovca potvrdila aj Hokejová federácia Bosny a Hercegoviny (HSBiH). ,,Milý Amon, sme vďační, že sme ťa mali možnosť spoznať, zdieľať s tebou šatňu a striedačku, že sme mohli nosiť rovnaký dres a hrdo hrať za rovnaké farby. Budeme si pamätať všetky tie pekné chvíle, ktoré boli. Tvoji hokejisti,” uviedla HSBiH na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: faktor.ba  |  Foto: FB/Hokejaški savez Bosne i Hercegovine, YT/Ekskluziva Portal, Unsplash