Svet filmového priemyslu zasiahla pred pár hodinami ďalšia smutná správa. Náhle a nečakane odišiel na večný odpočinok známy a úspešný herec. Ten sa do povedomia fanúšikov zapísal predovšetkým úlohou v legendárnej filmovej sérii po boku Keanu Reevesa.

Vo veku 60 rokov náhle zomrel Lance Reddick. Úspešný herec mal podľa informácií TMZ poslednýkrát vydýchnuť v piatok, pričom jeho nehybné telo bolo objavené u neho doma v Studio City, Los Angeles. Príčina smrti je nateraz neznáma, no predpokladá sa, že zomrel prirodzenou smrťou.

Lance sa medzi fanúšikmi preslávil rolou Charona v legendárnom Johnovi Wickovi, pričom momentálne ukončil natáčanie štvrtej časti. Aktuálne absolvoval tlačové turné a budúci týždeň prijal pozvanie do šou Kelly Clarkson. Nič nenasvedčovalo tomu, že by sa necítil dobre a ešte počas stredajšieho videa na sociálnej sieti sa umelec usmieval v spoločnosti svojich psov.

Reddick sa presávil taktiež úlohou v HBO snímke The Wire počas všetkých piatich sérií, či v šou ako Fringe, Bosch, Oz alebo Lost. Účinkoval vo filmoch Angel Has Fallen, ako aj Godzilla vs. Kong. Za sebou zanechal smútiacu manželku Stephanie a deti Yvonne Nicole a Christophera. Pred pár dňami skonal aj známy americký skladateľ a spevák.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: tmz.com| Foto: YT/Access Hollywood, Twitter