Hollywood sa ponoril do smútku po tragickej správe. Do hereckého neba navždy odišiel výborný a obľúbený slávny herec, ktorého si mnohí pamätajú aj vďaka komédii „Muži v čiernom“.

Hollywood zasiahla ďalšia smutná správa. Len pred pár hodinami sa potvrdila smrť 88-ročného herca Ripa Torna, ktorý nás navždy opustil v utorok. Rip sa preslávil v šou „The Larry Sanders Show“, za ktorú získal cenu Emmy a ďalších 6-krát bol na ňu nominovaný. Mnohí si Ripa zamilovali vo filme „Vybíjaná“, kde stvárnil šialeného trénera. Obľúbeným sa stal aj vďaka postave Zeda v sci-fi komédii „Muži v čiernom“.

Herec však okrem slávnej kariéry zažil aj niekoľko pádov na dno a počas života bojoval s alkoholom aj zákonom. Pod vplyvom alkoholu sa totiž pred rokmi vlámal do banky, kde dokonca zaspal. Opitého ho polícia prichytila aj za volantom. Práve z tohto dôvodu napokon nezískal rolu v Mužoch v čiernom 3.

Príčina jeho smrti ale nebola zverejnená, no podľa informácii portálu TMZ zomrel v pokoji vo svojom dome obklopený milujúcocu rodinou. Rip za sebou zanechal manželku Amy Wright, šesť detí zo svojich troch manželstiev, ako aj sesternicu, známu herečku Sissy Spacek. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com │ Foto: Twitter, Pexels