Hollywood je po neuveriteľne smutnej správe v absolútnom šoku a fanúšikovia odmietajú uveriť hroznej správe. Detská hviezda Disney náhle zomrela, pričom tragédiu potvrdila jej najbližšia rodina, ktorá je zdrvená smrťou len 20-ročného herca.

Hollywood tomu jednoducho nemôže uveriť. Známa detská hviezda Disney kanálu náhle zomrela. Len 20-ročný herec Cameron Boyce nás navždy opustil v sobotu 6. júla. Mimoriadne smutnú správu potvrdila pre ABCnews jeho najbližšia rodina: “S ťažkým srdcom vám oznamujeme, že nás Cameron opustil. Odišiel v spánku kvôli zdravotným okolnostiam, na ktoré sa liečil,” píše sa bez ďalších detailov.

Fanúšikovia sú absolútne zdrvení a na sociálnych sieťach pribúdajú kondolencie a tisícky slov smútku. Cameron pochádzal z amerického Los Angeles a svoj filmový debut absolvoval už ako 9-ročný v horore “Mirrors”. O dva roky neskôr sa objavil po boku známeho komediálneho herca Adama Sandlera v snímke “Grown Ups”.

Napokon sa presadil ako Luke na Disney Channel v obľúbenej a známej show “Jessie”, ktorá si získala kvantum fanúšikov. Posledne si zahral v Disney produkcii s názvom “Descendants”, ktorá viedla TV rebríčky od 2015 do 2017. Mladý herec mal našliapnuté na skvelú hereckú kariéru, ktorej sa, žiaľ, už nedožil. Úprimnú sústrasť rodine a známym.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://www.youtube.com/watch?v=ImzngGob5S8

Zdroj: abcnews.go.com │ Foto: Instagram/thecameronboyce, YouTube/toptenfamous