Hollwood je zdrvený z nečakanej a šokujúcej správy. Známa tvár totiž v pondelok spáchala samovraždu skokom z 27. poschodia svojho luxusného bytu. Pre ukončenie života sa mal podľa prvých informácií rozhodnúť pre depresie spôsobené izoláciu počas karanténnych opatrení.

Hollywood zasiahla veľmi smutná správa. 55-ročný Steve Bing spáchal v pondelok samovraždu vo svojom luxusnom apartmáne v Los Angeles. Známy producent a scenárista ukončil svoj život podľa informácií portálu TMZ skokom z 27. poschodia. Podľa ľudí z jeho okolia mal údajne v poslednom období trpieť depresiami z koronavírusovej karantény, ktorá ho izolovala od priateľov.

Bing stál za úspešnými filmami ako Get Carter, Hotel Noir, Klokan Jack alebo rozprávkou Polárny Expres. Bol zároveň aj podnikateľom a známym multimilionárom. Pred rokmi mal vzťah s tenistkou Lisou Bonder, s ktorou splodili dcéru Kiru. Ešte známejší bol však jeho vzťah s hollywoodskou hviezdou Elizabeth Hurley, ktorá mu porodila syna Damiana. Dojímavé odkazy mu poslali viaceré známe mená šoubiznisu, ktoré mali Steva rady. Úprimnú sústrasť rodinám.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com │ Foto: Twitter