Hollywoodsky miláčik žien prechádzal v posledných rokoch náročným obdobím. Súdne ťahanice s Angelinou Jolie, spory o ich deti a verejné prepieranie hercovej závislosti na alkohole nepridalo Bradovi Pittovi na pohode. Najnovšie priznal, že má už roky trpieť nevšednou poruchou.

Brad Pitt sa okrem úloh v skvelých filmoch v posledných rokoch skloňuje na verejnosti aj v súvislosti s rozsiahlym súdnym sporom s Angelinou Jolie. Miláčik Hollywoodu mal taktiež prechádzať problémami s alkoholovou závislosťou. O svojich démonoch sa rozhodla herecká hviezda prehovoriť v rozhovore pre magazín GQ.

Brad prvýkrát na rovinu uviedol, že zrejme trpí už celé roky poruchou zvanou prosopagnózia, hoci ju nemá oficiálne diagnostikovanú. Jedná sa o neobvyklú diagnózu nazývanú aj tvárová slepota, pri ktorej má pacient ťažkosti podľa čŕt tváre rozlíšiť pohlavie či vek iného človeka. Herec priznal ťažkosti s pamätaním si tvárí, ako aj hanbu za svoj problém.

Pitt tiež odhalil, že podľa všetkého trpel roky slabými depresiami, ktoré dokázal poraziť až po tom, ako si to úprimne priznal. “Až keď som sa s tým zmieril, snažil som sa obsiahnuť obe stránky seba samého – tú krásnu aj škaredú – dokázal som zachytiť tie chvíle radosti,” teší sa. Taktiež sa netají svojou alkoholovou závislosťou, ktorá vyústila do toho, že herec začal v minulosti navštevovať skupinovú anonymnú terapiu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: gq.com │ Foto: YT/TNT, PBS NewsHour, W Magazine