63-ročný držiteľ Oscara Tom Hanks oznámil na sociálnej sieti Instagram, že on aj jeho manželka, americká herečka Rita Wilson (63), majú pozitívne výsledky testov na koronavírus.

Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilson sa momentálne nachádzajú v Austrálii, kam zavítali kvôli príprave nového filmu o legendárnom spevákovi Elvisovi Presleym. Počas pobytu však dvojica dostala horúčky, na základe ktorých podstúpili lekárske vyšetrenie. Výsledky testov napokon oznámil na sociálnej sieti samotný Hanks, ktorý priznal, že jemu aj jeho manželke bol diagnostikovaný koronavírus.

“Ahoje priatelia, Rita a ja sme v Austrálii. Cítili sme sa trochu unavení, akoby sme boli prechladnutí, a nejaké bolesti tela. Aby sme postupovali správne, ako je teraz vo svete potrebné, nechali sme sa otestovať na koronavírus a zistili sme, že testy máme pozitívne,” priznal Hanks na Instagrame.

Taktiež dodal, že aktuálne ostávajú spolu s Ritou v karanténe a pod dohľadom zdravotníkov, nakoľko rešpektujú postupy, ktoré sa musia dodržiavať. “Budeme testovaní, pozorovaní a izolovaní tak dlho, ako si to vyžaduje verejné zdravie a bezpečnosť,” dodal hollywoodsky herec, ktorý je aktuálne hospitalizovaný na východe Austrálie v meste Gold Coast.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/TomHanks, RitaWilson