Jedna z najväčších hollywoodskych hviezd, ktorá si získala celý svet snímkami Duch, Striptíz, Neslušný návrh či G. I. Jane, zaskočila všetkých fanúšikov. Kým sa totiž zdalo, že 58-ročná herečka absolútne nestarne a aj tesne pred šesťdesiatkou si zachováva mladistvý vzhľad, pred pár hodinami doslova šokovala.

Bývalá manželka Brucea Willisa a Ashtona Kutchera patrí už od 90. rokov k ikonám šoubiznisu a aj keď sa už vo filmoch objavuje len sporadicky, v každej snímke oslňuje výzorom, ktorým vyráža dych. Herečka je však aktívna na sociálnych sieťach, kde ešte počas osláv Vianoc či Nového roka pôsobila oslňujúco, no jej najnovšie snímky hovoria celkom inou rečou.

Demi sa iba pred pár hodinami zúčastnila dlho očakávanej prehliadky novej kolekcie haute couture z dielne talianskej značky Fendi a jej nového kreatívneho riaditeľa Kima Jonesa. Herečka práve na móle spôsobila ošiaľ, keď odhalila svoju tvár, ktorá bola doslova na nepoznanie. Po prílete do Paríža sa pred fotografmi chránila rúškom na tvári, a tak ostáva len otázkou, či podstúpila výrazné estetické zákroky alebo sa stylisti opticky zamerali na jej líčenie.

Demi na Nový rok

Demi dnes

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/voguerunway, demimoore, Twitter