Úspešný herec a krásna modelka prežívajú jedno z najkrajších období, ktoré však dlhú dobu zatajovali pred celou verejnosťou. Irina Shayk a Bradley Cooper sa tešia zo svojho prvého spoločného potomka.

Dvojica začala spolu randiť v roku 2015 a počas ich vzťahu toho stihli naozaj veľa. Spoločne strávili dovolenku s oboma rodičmi aj ich blízkymi priateľmi, rozhodli sa pre spoločné bývanie v New Yorku, keď sa Bradley nasťahoval do jej luxusného apartmánu a teraz si založili rodinu. 31-ročná manekýnka z Ruska a 42-ročný sympatický modroooký herec sa však rozhodli uzavrieť pred okolitým svetom a verejnosť vôbec neinformovala o zásadných veciach, ktoré sa udiali v ich životoch.

Zaľúbený párik totižto nepotvrdil ani nevyvrátil Irinino tehotenstvo a nevyjadril sa ani k obrovskému prsteňu, ktorý modelka začala pyšne nosiť už v decembri 2016. Všetko nechali na ľuďoch, ako si to oni sami vysvetlia. Inak tomu nebolo ani v tomto prípade, keď si nechali len pre seba, že sa z nich stali konečne rodičia. Pre známy magazín People to na nich prezradil blízky zdroj z okolia, ktorý povedal, že ich prvé dieťatko sa vypýtalo na svet už pred dvoma týždňami. Pohlavie, meno či bližšie informácie o jej pôrode zatiaľ však nie sú známe.

[poll id=”89″]

Foto: Instagram, YouTube | Zdroj: People.com