Českému moderátorovi Honzovi Musilovi, známemu z reality šou “Nebezpečné vzťahy“, sa ešte pred vianočnými sviatkami stala nešťastná nehoda. Zranenia sú nesmierne vážne a lekári nevedia v tejto chvíli predpovedať, aké bude mať toto nešťastie následky.

Známa tvár televízie Barrandov utrpela tesne pred Vianocami vážne zranenia. Musil si išiel po kvetináč do garáže, ktorý sa nachádzal na poschodí. Následne spadol z rebríka, pričom si zlomil chrbticu, deväť rebier, a taktiež si prepichol pľúca.

V ťažkých chvíľach mu je najväčšou oporou jeho partner Jakub, s ktorým uzavrel registrované partnerstvo v roku 2007. Aj napriek tomu, že Honza nevie, aké výzvy ho ešte čakajú v súvislosti so zranením, je v dobrej nálade, a dokonca fanúšikom poslal prostredníctvom sociálnej siete krátky odkaz.

Moderátorovi momentálne pomáha písať slová pre priaznivcov práve milovaný manžel. ,,Už 12 dní ležím v tomto pelechu na JIS, kde sa o mňa fantasticky starajú všetky moje dievčatá sestričkové. Tak ja sa teda budem snažiť, aby som z tejto postele čoskoro vstal,“ takto znelo prvé vyjadrenie Musila. Následne poďakoval všetkým za podporu a energiu, ktorú mu posielajú.

Vyjadrenie Honzu Musila

Zdroj: Instagram/musilhonza, Facebook/Honza Musil  |  Foto: Instagram/musilhonza