Hororová scénka sa odohrala rovno pred domom 8-ročného chlapca, ktorý sa tam hral. Odrazu k nemu pribehli starší chlapci, ktorí ho poliali beznínom a zapálili. Chlapec s hroznými popáleninami bojuje o svoj život.

Len 8-ročný chlapec menom Kyrylo Yatsun sa hral pred svojím domom v ukrajinskom meste Dnepropetrovsk. Odrazu k nemu prišli miestni chalani o niekoľko rokov starší ako on a poliali mu tričko benzínom. Následne ho zapálili a smiali sa na tom, ako sa úbohý chlapec váľa po zemi a snaží sa oheň na svojom tele uhasiť.

Na pomoc mu pribehli náhodní okoloidúci, ktorým sa podarilo tričko chlapcovi vyzliecť a privolať pomoc. Sanitka odviezla Kyryla do nemocnice v kritickom stave a momentálne má za sebou niekoľko operácii. Jeho telo utrpelo popáleniny až na 35 % povrchu, pričom o jeho stave prehovoril aj ošetrujúci lekár Artem Posunko. “Je pri vedomí a komunikuje, ale jeho zranenia sú veľmi vážne a je stále v ohrození života,” uviedol podľa informácii britského DailyMail. Chlapec podľa všetkého strávi v nemocnici aj ďalšie dva mesiace a následne bude potrebovať dlhú rehabilitáciu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zronená mama chlapca Eugenia je pri synovi každý deň. “Varila som obed, keď ku nám pribehli deti so slovami, že Kyrylo bol zranený. Vybehla som a uvidela ho na zemi. Jeho pokožka, brucho a nohy boli strašne popálené. Povedal, že to urobili tí chlapci bez nejakého dôvodu. To nie sú deti, ale monštrá,” hromží nešťastná žena. Polícia začala vyšetrovanie vo veci ublíženia na zdraví a predviedla si útočníkov. Neľútostní tínedžeri povedali, že obeť nechceli napadnúť a išlo len o nehodu.

Reportáž k prípadu môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Daily Mail