Doslova hororový pohľad sa naskytol rodine z Indie. Potom, ako chceli pochovať vlastné bábätko, ktoré sa narodilo mŕtve, objavili pod zemou v hrnci niekoľkodňové telíčko dievčatka. To malo byť pochované zaživa!

Hororový pohľad sa pred niekoľkými dňami naskytol ničnetušiacej rodine pochádzajúcej z Indie. Hitesh Kumar s manželkou Vaishali prišli o svoje vlastné bábätko, ktoré sa narodilo mŕtve. Malo teda prejsť procesom kremácie, aby ho smútiaci pár mohol pochovať. Pri výkope hrobu ale objavili niečo neuveriteľné.

Moja žena porodila mŕtve bábätko v súkromnej pôrodnici. Zobrali sme ho do krematória, kde pracovníci kopali hrobček. Odrazu narazili na hrniec v taške. Keď vytiahli hrniec, našli bábätko zabalené v oblečení. Bolo živé a plakalo,” šokuje svojimi slovami podľa denníka DailyMail.

Zronený otec si na chvíľu myslel, že počuje plač svojej mŕtvej dcérky, no uvedomil si, že vychádza spod hrnca. Trojdňové dieťatko bolo pritom podvýživené a zrejme dýchalo len cez póry v pôde. Momentálne je v kritickom stave hypotermie a napojené na kyslíkový prístroj. Na pľúckach malej bojovníčky našli lekári infekciu a rovnako nie je schopná prijímať potravu. Rodina, ktorá prišla o vlastné bábätko, však pochopila túto nezvyčajnú situáciu ako znamenie a zachránené dievčatko si plánujú adoptovať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Twitter, Facebook/TIMES NOW