V utorok sa traktoristovi na okraji repkového poľa pri Lemešanoch naskytol otrasný pohľad. Na hranici Košického a Prešovského kraja objavil vo večerných hodinách lebku dieťaťa. Predbežne existuje aj hypotéza, že by sa mohlo jednať o zmiznutého chlapčeka Demira.

Na hranici Košického a Prešovského kraja objavil traktorista v utorok večer lebku dieťaťa. Ležala na kraji repkového poľa pri Lemešanoch. Ako informuje portál TVnoviny, polícia lebku zobrala na expertízu a pokračuje v prehľadávaní miesta nálezu.

Hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Mesárová potvrdila, že sa jedná o lebku neznámej osoby vo veku 5 až 6 rokov. “Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach-okolí začal v tejto súvislosti trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Kostrový nález bude predmetom znaleckého skúmania znalcov Ústavu súdneho lekárstva v Košiciach,“ doplnila.

Predbežne sa pracuje taktiež s hypotézou, že by sa mohlo jednať o strateného chlapčeka Demira, po ktorom pátrala v danej oblasti polícia ešte 2. júla. Dieťa sa malo stratiť počas kúpania v Toryse. Polícia po ňom pátra dodnes, a to dokonca i v zahraničí, keďže sa preveruje aj podozrenie o únose a predaji dieťaťa jeho rodičmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto:  FB/Polícia SR – Prešovský kraj