Ani sme sa nenazdali a máme tu posledný júlový týždeň. Z pohľadu astronómie bude poriadne zaujímavý a niektoré znamenia sa majú skutočne na čo tešiť.

[sociallocker]Čo nás čaká v týždni od 25. do 31. júla?

BARAN

Barani budú mať trochu náročnejší týždeň, ktorý sa odzrkadlí aj na ich nálade. Podráždenosť a mrzutosť neprospeje ich vzťahu a môže tak dôjsť ku konfliktom. Skúste sa nad niektorými vecami povzniesť a radšej si zahryznite do jazyka.

BÝK

Začiatkom týždňa sa nič prevratné vo vašom živote neudeje. Od stredy však môžete spoznať zaujímavú osobu, s ktorou to len pri priateľstve ostať nemusí. Búrlivé večerné stretnutia okorenia koniec mesiaca rozhodne tak ako sa patrí.

BLÍŽENCI

Do vášho života sa nenápadne vkradne osoba, ktorá by mohla premiešať vaše citové záležitosti. Aj keď môže pôsobiť nenápadne, v jej vnútri sa skrýva poriadne divoká šelma. Rozhodne ju teda na prvý pohľad nesúďte a radšej ju lepšie spoznajte, neoľutujete.

RAK

Zadaným rakom by sa tento týždeň mohla skomplikovať ich situácia vo vzťahu. Skúste sa s partnerom porozprávať o vašich problémoch a pokúste sa spoločne nájsť najlepšie možné riešenie. Nezadaným sa tento týždeň nečrtá žiadna výraznejšia zmena. Skúste sa aspoň stretnúť s priateľmi, čím vašu myseľ príjemne zamestnáte.

LEV

Koniec júla bude pre vás skutočne vzrušujúci. Ak ste nezadaný, máte veľkú šancu stretnúť niekoho zaujímavého, s kým prežijete poriadne vášnivé dni, no predovšetkým noci. Dajte si však pozor, aby ste následne neostali sklamaný, keďže môže ísť iba o nezáväzný flirt. Zadaní sa tiež môžu tešiť na skutočne horúce chvíle so svojou polovičkou.

PANNA

Ak ste nezadaný a túžobne očakávate, že do vášho života vstúpi nová osoba, tak tento týždeň to nebude. Nič prevratné sa nestane. Snažte si ale oddýchnuť a načerpať sily do ďalších dní.

VÁHY

Nad niektorými vecami veľmi veľa rozmýšľate a nemusí sa to práve v dobrom odzrkadliť na vašej nálade. Tá môže spôsobiť menšie nedorozumenia s vašim okolím. Skúste myslieť viac pozitívne a venujte sa intenzívnejšie vášmu partnerovi. Rozhodne to ocení.

ŠKORPIÓN

Tento týždeň budete mať chuť na niečo poriadne dobrodružné a vzrušujúce. Poriadne si to ale premyslite, aby ste to následne neľutovali. Zadaní škorpióni prežijú príjemné dni so svojím partnerom a ešte viac utužia svoj vzťah.

STRELEC

Vo vašom okolí sa nachádza osoba, ktorá k vám prechováva tajne city. Skúste sa trochu viac porozhliadať a možno zistíte, že ste si bližší, ako ste si pôvodne mysleli.

KOZOROŽEC

Vo vašom vnútri máte chaos, ktorý by bolo potrebné čím skôr vyriešiť, nakoľko trpí aj vaša psychika. Zvážte všetky pre a proti a urobte rázne rozhodnutie. Nezadaní sa môžu tešiť na stretnutia s kamarátmi, s ktorými zažijú skutočne príjemné letné dni.

VODNÁR

Je čas poriadne si oddýchnuť. Zájdite si niekde na dovolenku alebo len tak k vode, rozhodne to pomôže vašej psychike. Neprestajné myslenie na tie isté veci vám neprospievajú, skúste pre to hodiť starosti za hlavu a užívajte si leto.

RYBY

Tento týždeň strávite s vašou polovičkou príjemné chvíle, oddýchnete si a váš vzťah ešte viac utužíte. Nezadaným môže prekrížiť cestu zaujímavá osoba, ktorú sa rozhodne oplatí spoznať bližšie. Mohlo by byť z toho aj niečo intímnejšie.[/sociallocker]