Už v nedeľu 24. mája sa pred televízne kamery postaví finálová desiatka súťažiacich šou Česko Slovensko hľadá Superstar. Kým v relácii proti sebe bojuje 5 Čechov a 5 Slovákov, k jasným favoritom patrí predovšetkým nenápadná speváčka Barbora Piešová.

19-ročná hudobníčka z Prievidze, ktorá len nedávno zmaturovala a následne pracovala v pizzerii, sa zrejme vo svete šoubiznisu nestratí. Kým fanúšikovia Superstar prirovnávajú mladú hudobníčku k prvej víťazke českej verzie Anete Langerovej, ona sa, naopak, pomaly, ale isto mení na divu.

“Ty klameš telom, vôbec nevyzeráš, že by si patrila do šoubiznisu. A potom predvedieš toto, wau!” povedal Leoš po úvodnom castingu. V divadle a neskôr aj v semifinále, kedy Barbora postúpila do TOP 10, zas prekvapila hriešnym lookom a nadýchanými kučeravými vlasmi, pričom teraz prišla ďalšia zmena.

Favoritka šou si totiž nechala prefarbiť svoju plavú korunu krásy nahnedo a zväčša vlasy zopnuté do neforemného copu vymenila za prestrihanú šticu so šmrncovnou ofinou. Mnohí fanúšikovia pritom vyjadrili názor, že sa momentálne ponáša na speváčku Lady Gaga, ktorá s podobným lookom dostala oscarovú nomináciu za film Zrodila sa hviezda. A že vyzerá fantasticky!

[poll id=”177″]

Úvodný casting

Bunker

Karlove Vary

Semifinále

S aktuálnym novým lookom

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: markiza.sk, IG/barbora_piesova, superstarcs, YouTube