Okolo Evy “Evelyn” Kramerovej sa v týchto dňoch rozpútal doslova mediálny ošiaľ, nakoľko TV Markíza prehodnotila celé smerovanie reality šou Farma a obdarenú blondínku obsadila do úlohy moderátorky. Vypoklonkovala tak obľúbenú Kvetku Horváthovú, ktorá reláciu sprevádzala celých 9 sezón, no ako sa zdá, Evelyn má aj herecké vlohy!

Každý, kto pozná Evelyn vie, že je za každú srandu a natáčanie zábavných videí je pre ňu dokonalým spestrením dňa. Fanúšikovia 28-ročnej komičke každým dňom pribúdajú a tentokrát sa výborne zabavili na novom videu, ktoré zdieľala na súkromnom Instagrame.

V spote sa totiž predstavila so svojim kamarátom a hercom Števom Martinovičom, ktorého si doslova ulovila v rybárskych čižmách a s udicou v ruke. Aj keď je o dvojici známe, že k sebe majú priateľsky veľmi blízko, takto ste ich ešte zaručene nikdy nevideli!

Evelyn a Števo Martinovič

Foto: Instagram/Evelynjefresh, Stevomartinovic

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)