Kto nechce, nech nesúťaží! Aj tak by mohlo znieť motto reality šou Farma 13, kde si súťažiaca následky svojho prístupu okúsila na vlastnej koži! Nočná návšteva hospodára Martina a moderátorky Evelyn ju nečakane stála krk!

Bolesti sprevádzajú účastníčku reality šou Farma 13 už niekoľko dní a potrebná bola aj odborná pomoc zdravotníkov. Aj keď z medicínskeho hľadiska nebola Petre diagnostikovaná žiadna závažná príčina zhoršeného zdravotného stavu, ani po návrate na statok sa necítila lepšie a dni preležala na lôžku.

Petra sa prestala zapájať do vyžadovaných prác na farme a spoločnosť robila najmä svojmu posteľnému matracu a priateľke Eve. Tej sa dokonca aj celkom obnažená pred kamerami priznala, že jej začína psychicky „prepínať“ a situáciu nezvláda.

Hospodár Martin v spoločnosti Evelyn vo večerných hodinách nečakane naskočil na traktor a Petru vyzval, aby statok opustila! „Keď na tejto Farme niekto nechce pracovať, nech tu nie je. Obleč sa, ideme. Evka ti zbalí veci,“ vyriekol ortieľ hospodár a ex-farmárku odviezol domov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: voyo.markiza.sk | Foto: IG/petra.pajakova, farma.markiza