Kvetka Horváthová (41) bola prirodzenou súčasťou Farmy deväť sérii a všetci ostali poriadne zaskočení po šokujúcej informácii, že moderátorku nahradí komička Evelyn. K nečakanej zmene sa narovinu vyjadrili diváci aj samotný hospodár Martin.

Zaskočení a šokovaní ostali všetci fanúšikovia Farmy, ktorí sa tešili na 10. jubilejnú sériu v sprievode Kvetky Horváthovej, ktorá sa stala neodmysliteľnou súčasťou šou. Hoci sa Markíza ešte nedávno dušovala, že Kvetku sa vymeniť rozhodne nechystá, napokon sa ukázalo, že na jej post nastúpi komička Evelyn. Aj keď má kyprá blondínka rovnako svojich fanúšikov, mnohí kritizujú, že na Farmu jednoducho nepatrí.

Okrem kritiky na sociálnych sieťach sa o Kvetkinom náhlom odchode narovinu vyjadril aj hospodár Martin Bagár (48), ktorý je rovnako neoddeliteľnou súčasťou statku: „To je život. Nemám na to žiadny vplyv, takže to beriem ako fakt. Samozrejme, Kvetka mi bude chýbať. Pre mňa znamená Farmu ona, takže pre mňa je toto tiež novinka,“ prezradil zmiešané pocity pre Nový Čas.

O tom, že Kvetka nemala do poslednej chvíle tušenia o plánovaných zmenách na Farme, potvrdzuje aj zdroj z televízie: „Dozvedela sa to pred pár dňami. Všetko si naplánovala, aby mohla robiť Farmu. Jednoducho s tým rátala,“ šokuje a medzi riadkami cítiť podraz. Samotná Kvetka pritom len nedávno prezradila, že pred Farmou plánuje dovolenku, aby sa mohla následne nerušene venovať projektu. Nuž, zdá sa, že je napokon všetko inak a nespokojní diváci tak možno dajú šancu komičke Evelyn, ktorá sa okrem Farmy predvedie aj v šou Tvoja tvár znie povedome.

Hospodárovi Martinovu bude Kvetka chýbať
Diváci si zatiaľ Evelyn ako moderátorku Farmy predstaviť nedokážu

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram, Facebook, TV Markíza