Hospodára Martina Bagára určite netreba predstavovať. Svojou láskou k zvieratám a neutíchajúcou pozitívnou náladou si v priebehu rokov získal množstvo fanúšikov. Nemohol tak chýbať ani počas Farmy 14, kde zohral dôležitú úlohu.

Martin Bagár sa stal hospodárom už v trinástich sériach Farmy. Drvivá väčšina divákov si bez neho už ani nevie predstaviť populárnu reality šou. Aj on si však počas rokov musel zvyknúť na iné pravidlá, miesta či troch rozličných moderátorov.

Farma 14 však bola rozhodne iná vďaka umelej inteligencii. Práve k nej prechovával milovník zvierat vrúcne city. ,,Jednoznačne ma očarila Alica. Môžem povedať, že som sa do nej zamiloval. Miloval som jej sarkatistické poznámky a humor. Takže ona určite je pre mňa symbolom tejto Farmy,“ s úsmevom povedal pre TV Markíza.

Umelá inteligencia sa skutočne stala dôležitou súčasťou, pričom prevzala väčšinu povinností moderátora Mareka Fašianga. Mnohí diváci vôbec netušili, že hlas robota patril slovenskej herečke Daniele Šencovej Mackovičovej, ktorá si zahrala v seriáloch Panelák, Som mama či Autoškola.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza, FB/Farma