Martin Bagár bude aj v tejto sérií súčasťou reality šou Farma, kdežto Kvetka Horváthová také šťastie nemala. Pravidlá a nový koncept prekvapil aj samotného hospodára, a zatiaľ čo si doteraz všetky zákulisné informácie vždy nechával pre seba, tentokrát urobil výnimku.

Jediné, čím si môžeme byť istí v novej verzií Farmy, je prítomnosť usmiateho Bagára, ktorý bude pravidelne chodiť na statok zadávať farmárom úlohy. Tentokrát sa mu však bude z traktora určite vystupovať o čosi ľahšie, keďže v posledných mesiacoch sa mu podarilo schudnúť úžasných 26 kíl.

V týchto dňoch sa už celebrity, ale aj bežní smrteľníci nachádzajú na Farme, ktorá sa nachádza na Záhorí. Tvorcovia relácie sa však zrejme rozhodli uľahčiť prácu na statku predovšetkým známym osobnostiam. Tentokrát budú totiž farmári budovať rybársku osadu.

Viacerí diváci sa však domnievali, že osobnosti zo slovenského šoubiznisu budú na Farme iba pútať pozornosť, aby zvyšovali sledovanosť a následne z boja o 75-tisíc eur odídu. Martin však prezradil, že sú právoplatnými hráčmi, a teda môžu vyhrať pekný balík peňazí a vypadávať budú na základe duelov, tak ako tomu bolo doteraz.

Ak v tomto momente neveriacky krútite hlavou, bude to ešte horšie. ,,Najväčšou prekážkou bude pre súťažiacich sociálny status. Sociálne rozdiely budú citeľné,“ uviedol pre cas.sk hospodár. Podľa jeho slov si budú celebrity žiť na Farme ako páni. Dokonca budú mať aj lepšie ubytovanie ako ich rovnocenní, no zrejme stále ,,poddaní“.

Evelyn ako moderátorka bola prvá novinka v desiatej Farme

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook, Instagram