Farmári sa neustále domnievajú, že iba oni môžu poriadne zamiešať karty a zmeniť hru vo svojej prospech. Už niekoľkokrát pozabudli, že hlavné slovo na statku však má hospodár Martin, ktorý im to opäť musel veľmi radikálne vysvetliť. Stačila jedna veta a súťažiaci zostali ako obarení.

Zlomovou nocou na statku bola Halloween party, ktorej sa zúčastnila aj moderátorka Evelyn. Farmári sa bavili do rána bieleho, pričom si vychutnávali dobré jedlo, a predovšetkým alkohol. Aj napriek tomu, že si večer užili, ráno bolo pre mnohých mimoriadne ťažké. V tom čase však prišiel na farmu hospodár Martin, pred ktorým v okamihu stáli bledé tváre súťažiacich bez záujmu o zadané úlohy.

Zo strany Bagara tak prišlo k radikálnemu kroku a farmárov vyzval, aby mu na vlečku okamžite priniesli všetok alkohol, ktorý sa nachádza na statku. Vlado si však domácu pálenku a absinth, ktorý dostal ako dar z domova, nechal a zrejme aj poctivo skryl. V nečakanej chvíli však začal v kuchyni nalievať štamperlíky a pozýval na drink svojich súperov. Tí ho však odmietli s argumentom, že nechcú mať zbytočné problémy.

V piatok prišiel hospodár, tak ako vždy, ohodnotiť farmárov za ich výkon a od farmárky týždňa Ivety sa dozvedel o predmetnom incidente. 37-ročný východniar s úškrnom vysvetľoval Martinovi, že si len ponechal darček z domova, ktorý údajne zabudol odovzdať, a chcel si iba symbolicky pripiť. ,,Dobre, tak sa nesymbolicky stávaš prvým duelantom budúceho týždňa,“ zareagoval milovník zvierat, pričom Vlado netajil prekvapenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: markiza.sk, YouTube