Farma 13 sa blíži ku koncu, pričom je práve teraz nesmierne dôležité, ako sa súťažiaci správajú voči ostatným a hlavne k zvieratám. Niektorí však zabúdajú, že hospodár má vždy aktuálne informácie o dianí na statku.

Mesut a Dávid sa rozhodli po poslednom dueli trochu uvoľniť a dopriali si slušné množstvo alkoholu. Počas dňa neustále popíjali, vďaka čomu spravili aj niekoľko prehreškov. Dávid si svoj hnev vybil na Stanke, ktorú prakticky celý večer častoval vulgarizmami.

26-ročný záhradkár zase chytil morku za krk a držal ju vo vzduchu. Jeho správanie pohoršilo aj niekoľkých farmárov, ktorí mu poriadne vynadali. Miška ho dokonca obvinila, že pravidelne kope do sliepok a chová sa nepekne k zvieratám na statku. Konanie Mesuta sa však dostalo aj k samotnému hospodárovi, ktorý neustále upozorňuje, že zvieratá sú na prvom mieste.

Martin Bagar sa tak po príchode na farmu otvorene spýtal rodáka z Banskej Bystrice, aký má problém s jeho zvieratami. ,,Nemám žiadny problém,“ okamžite vyhŕkol Mesut. ,,Zbalíš si veci, pôjdeš bývať na stavbu a nezídeš odtiaľ ani na osobnú hygienu, ani toaletu. Tam máš prírodu, nechcem, aby si sa približoval k mojim zvieratám. Jedlo ti môžu doniesť, ale žiadne, ktoré dávajú naše zvieratá- žiadne vajcia, žiadne mäso a žiadny alkohol na tejto farme, ten mi zabalíte,“ šokoval hospodár, ktorý poslal pracanta bývať do zvonice.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: TV Markíza