Mary Bartalos, ktorá sa iba prednedávnom objavila v hlavnej ženskej úlohe filmu Trhlina, patrí k najpopulárnejším herečkám novej generácie. Hviezda seriálu Oteckovia si však dáva na najbližšie obdobie od kamier prestávku, nakoľko sa už onedlho stane mamičkou.

Pani učiteľka zo seriálu Oteckovia sa pred televíznymi kamerami objavuje predovšetkým po boku detských hercov, pričom už onedlho privedie na svet svoje prvé dieťatko. 24-ročná hviezda z Čajkova má za sebou doslova prelomový rok, nakoľko okrem profesijných úspechov dostala ten najkrajší dar najmä v súkromnom živote.

Po svadbe so športovcom Adriánom, ktorému povedala životné „áno“ v máji uplynulého roka v Novom Meste nad Váhom, iba prednedávnom priznala, že je tehotná. Pri príležitosti otvorenia nového pohybového centra svojho manžela preradila pre TV Markíza aj to, v akých farbách chystá výbavu pre svoje prvé bábätko: ,,Veľká výhoda je, že moje sestry majú všetky chlapcov.“

Herečka, ktorá by mala porodiť v júni, na seba neustále dbá pravidelným cvičením, pričom ju podporuje a stráži manžel Adrián. ,,Každýkrát, keď navštívime doktora, je to vzrušujúce. Vždy sa dozvieme niečo nové a potom sa o tom rozprávame,“ dodala pre Markízu.

Zdroj: MarkizaFoto: Instagram/Maria.Bartalos, AdrianBartalos, Oteckovia.