Peter Kadlečka je hráčskym agentom Martina Réwaya a pre slovenský denník Nový Čas prezradil informácie o zdravotnom stave jedného z našich najväčších hokejových talentov. Bohužiaľ, nejednalo sa o žiadne priaznivé správy.

[sociallocker]Martin Réway je 21-ročný slovenský hokejový útočník, ktorý mal v tejto sezóne konečne okúsiť pôsobenie za veľkou mlákou. Predpokladalo sa, že túto sezónu Martin strávi bojovaním o miesto v tíme NHL Montrealu Canadiens, napokon však Martin kvôli zdravotným problémom v tomto ročníku nenastúpil na žiadny zápas. Podľa slov jeho agenta Petra Kadlečku je na 99 percent isté, že odchovanec Slavie Praha si už v tejto sezóne súťažný zápas nezahrá.

10_martinreway_10_24_11_2016_3_53_17_990

Rodák z Prahy si neželá, aby bol jeho zdravotný stav verejne konkretizovaný a tak jeho agent prezradil len toľko, že Martinovi bola znížená dávka jedného z jeho liekov a že v januári čaká nádejného hokejistu lekárska kontrola, ktorá určí nasledujúci postup. Martinovi v mene celej redakcie želáme skoré udravenie a čo najrýchlejší návrat do profesionálneho hokejového života.

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram, Tumblr.com
[/sociallocker]