Uplynulý týždeň odvysielala TV JOJ ďalší súťažný boj piatich neznámych Slovákov, ktorí si mienili vďaka vareniu prilepšiť o 500 eur. Jedným z účinkujúcich bol aj kontroverzný Filip Jakubec, ktorý divákov aj kolegov šokoval nejednou reakciou či vyjadrením.

Taxikár Filip Jakubec sa stal hlavnou hviezdou TV JOJ, keď v priebehu minulého týždňa zaznamenala výrazný nárast sledovanosti. Kontroverzný mladík ohuroval svojim pôsobením v šou Bez servítky státisíce divákov, pričom piatkovú epizódu sledovalo neuveriteľných pol milióna ľudí. Tí sa k jeho vystupovaniu masívne vyjadrovali aj na sociálnych sieťach, kde na ňom nenechali nitku suchú.

Svojský muž, ktorý priznal, že jeho srdce patrí o 11 rokov staršej žene, získal za svoje tragické menu šokujúce dva body, kým o deň neskôr si objednal prostredníctvom donáškovej služby pizzu. Diskutujúci sa následne na jeho adresu vyjadrovali len veľmi nelichotivo, čo zvrátil až komentár jedného z jeho známych.

,,Celý FB na neho útočí a JOJKA sa môže hanbiť a robí si iba zlé meno. Ja Filipa poznám osobne a naozaj má priateľku a necháte ho na pokoji. Všetko podpísal a robil podľa scenára za peniaze. Neviem, ako to bolo presne a nemôže vyzradiť tajomstvo. Asi si myslel, že bude lepšia zmluva a nebude musieť robiť všetko, čo mu povedia. Lenže pri podpísaní je už pozde a musí. Toto je Jojka,“ prezradil Filipov kamarát.

,,Filip robí taxikára a tam sa robia psychotesty. Každý tu na neho hejtuje, ale inteligentný človek zistí, že on taký nie je, že to hral podľa scenára. Okrem toho, ak by odstúpil a nechcel to robiť, čo mu povedia, by musel zaplatiť pokutu. Také sú zmluvné podmienky väčšinou v každej takejto relácii pre bežných ľudí. Veľa ľudí sa na tom popálilo a neskôr to psychycky nezvládnu. Toto je úroveň???????“ pýta sa istý Martin. S jeho tvrdením však zásadne nesúhlasili ďalší komentujúci, pričom pravda ostane aj naďalej zahalená rúškom tajomstva. Čo si o Filipovom vystupovaní myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: joj.sk, FB/Bez servítky – TV JOJ