Má 27 rokov a už pred nejakou dobou dala nahrávaniu videí pre dospelých zbohom. Pri “herectve” ale ostala. Američanka April Olsen avšak prekvapila navzdory svojim úspechom v spomínanej brandži svojimi slovami.

Finančná núdza ju v mladom veku “zahnala” do s*xuálneho priemyslu. Dnes sa však jej zameranie zmenilo. Počas rozhovoru s podcasterkou Holly Randall prezradila zaujímavé veci. „Môj odchod vlastne začal mojim začiatkom v tomto priemysle. Mala som 5-ročný plán, napokon som ho splnila za asi tri roky, s čím som spokojná,“ povedala.

Zlomovým bodom pre Olsen bola svadba a zmeny, ktoré urobila v jej živote. Prekvapila aj viacerými vyjadreniami, ktoré p*rnoherecky nevyznievajú. „Možno prekvapím veľkú skupinu mužov a zraním ich city, ale skutočnosti nie som nad*žaná zďaleka vždy, skôr len málokedy. Ak mi niečo z toho bude chýbať, tak pár kolegýň.“

Momentálne sa Američanka presunula do inej pozície, a síce, zúročuje svoje skúsenosti tým, že pracuje ako koordinátorka intimity pre mainstreamové filmy a televíziu. V praxi to znamená, že je tou osobou, ktorá pripravuje hercov a herečky na intímne scény v bežných filmoch.

Na záver prekvapila, že hoci mala v péčku úspechy, sama si myslí, že rozhodne nebola dobrou, aspoň z jedného uhla pohľadu „Myslím si, že som možno bola svojím spôsobom zlá p*rnohviezda, pretože som to brala dosť klinicky, nebola som taká, ako veľká časť mojich kolegov.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený April Olsen (@official.aprilolsen)

Zdroj: Adultdvdtalk | Foto: Instagram/official.aprilolsen