Farmárka Lenka Hrčková (24) pocítila náhlu nevoľnosť a silné bolesti. Zasahovať musela aj záchranka. Verdikt lekárov je nekompromisný.

[sociallocker]Po včerajšom dueli, kde Lenka silno povzbudzovala víťaznú duelantku Luciu, sa z kamarátkinho víťazstva dlho netešila. Po tom, ako plánovala ich ďalšie účinkovanie na statku a Lucii dodávala odvahu, aby sa dopredu nevzdávala, musela z hry sama odstúpiť. Čo sa stalo?

Lenka Hrčková pocítila náhlu nevoľnosť a bolesti, ktoré sa stali tak neznesiteľnými, že farmári museli privolať záchranku a tá rozhodla, že Lenka by mala ísť urýchlene do nemocnice. Po lekárskych vyšetreniach sa nedozvedela pozitívne správy. Lekári síce vyvrátili podozrenie na akútny zápal slepého čreva, no po dôkladnom zvážení aj tak rozhodli, že Hrčková vo Farme končí. Informáciu už potvrdil aj PR manažér Markízy, Peter Bednár.

Tento ročník Farmy súťažiacim nepraje najmä po zdravotnej stránke a viacerí už museli podobne ako Lenka, odstúpiť. Alebo sú za všetkým mimoriadne vypäté konflikty medzi tohtoročnými súťažiacimi a ich neochota spolu vychádzať? Psychika sa totiž výrazne podpisuje aj na fyzickom zdraví a tento dôvod sa nedá vylúčiť ani v prípade Lenky Hrčkovej, ktorá sa netajila veľkým odporom voči vypadnutej Miriam Pribanič.

S Bodríkom sa už zrejme nezahrá…

Zdroj: cas.sk | Foto: youtube.com, Instagram [/sociallocker]