Slovenská speváčka Dara Rolins je na domácej hudobnej scéne už desiatky rokov, avšak kariéru má výrazne rozbehnutú aj v Českej republike, kde má trvalý domov. Ikona šoubiznisu si ešte pred pár rokmi postavila neďaleko Prahy luxusnú vilu, kde žije so svojou dcérkou Lolou.

48-ročná speváčka Dara Rolins je matkou 13-ročnej Laury, ktorú má s bývalým partnerom, hudobníkom Matějom Homolom. Hviezda popmusic síce pravidelne koncertuje na Slovensku, avšak trvalé bydlisko má neďaleko Prahy, kde žije práve so svojou dcérkou. Tá rastie ako z vody, čo si uvedomuje aj samotná speváčka a mieni jej preto poskytnúť tie najlepšie možnosti do života.

Ako prezradila pre portál čas.sk, Laura už v septembri zmení školu a nastúpi do deviatej triedy medzinárodnej inštitúcie Park Lane. „Škola má prekrásnu adresu na Malej Strane, je to nádherné miesto a myslím si, že aj to svojím spôsobom hralo úlohu v rozhodovaní. Pamätám si, že aj moje štúdium na pražskom konzervatóriu, ktoré je čo by kameňom dohodil kúsok od Staromestského námestia, formovalo moju dušu,“ hovorí speváčka o dcére, ktorá bude študovať výhradne v angličtine a údajne je to ťahá do sveta.

„Myslíme si, že je ideálne, aby toto všetko mohla zažívať čo najskôr v rámci štúdia možno aj v niekde v zahraničí. Práve táto škola to umožňuje tým, že má spriatelené ďalšie školy po celom svete,“ približuje hviezda pódii, ktorá víta fakt, že škola má pobočku aj Bali, kde sa s dcérou pravidelne zdržiava. Ako s hrdosťou dodáva, počas pandémie mala Laura urobiť fantastický pokrok v angličtine, pričom na skúšky sa pripravovala z vlastného presvedčenia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.skFoto: IG/dararolins_vermi