64-ročný Steven Seagal v poslednom období veľmi často navštevuje Rusko. Pravidelne sa stretáva s ruským prezidentom Vladimírom Putinom a jeho politiku taktiež verejne obhajuje.

[sociallocker]Slávny herec sa zúčastnil medzinárodného filmového festivalu, kde sa nechal počuť, že sa mu v Rusku veľmi páči a konkrétne na Sachaline priznal, že má toto miesto veľký potenciál pre podnikanie. Rodák z Michiganu sa otvorene hlási k svojím ruským predkom. Netajil sa tým, že by ruské občianstvo prijal, aby mohol niekoľko mesiacov tráviť v Rusku so svojimi priateľmi, s ľuďmi, ktorí ho majú radi.

Vzhľadom na blízky vzťah herca k Rusku sa Putin rozhodol, že Seagalovi udelí ruské občianstvo. Je taktiež známe, že ruský prezident je veľkým fanúšikom seagalových filmov. Steven má od začiatku roka aj srbské občianstvo. Po dvoch návštevách Belehradu ho prijal prezident Tomislav Nikolič. Herec akčných filmov sľúbil, že bude propagovať Srbsko vo svete. V tejto chvíli sa Stevenovi rozšírili povinnosti, keďže podobný prísľub dal aj Rusku.

Zdroj: Noviny.sk | Foto: Instagram
[/sociallocker]