Trnavčanka Dominika Mirgová nikdy netrpela núdzou o zvedavé pohľady mužov i žien, pričom aj so svojimi akurát „plnšími“ krivkami pôsobila vždy sebavedomo. Pred pár mesiacmi si však speváčka povedala dosť a radikálne zmenila životný štýl, čo ju priviedlo priam k dokonalej postave.

Speváčka Dominika Mirgová rastie pred očami fanúšikov od čias, kedy sa snažila získať titul slovenskej Superstar, pričom skončila na fantastickom druhom mieste. Sympatická blondínka odvtedy prešla kus cesty a kým ju poslucháči mali zafixovanú ako usmiatu krásku s priemernou postavou, dnes je z nej úplne iná žena.

Potom, ako radikálne upravila svoj jedálniček a začala sa aktívne venovať pohybu, viditeľne schudla, pričom novou postavou sa rada pochváli aj na sociálnych sieťach. Práve tu sa Dominika nestretáva len s pozitívnymi reaciami jej sledovateľov, ale aj negatívnymi. Pre tých, ktorí sa ju snažia poučovať, čo má pridávať na svoj Instagram, má však krásna hudobníčka jasný odkaz.

„To, ako vyzerám a čo robím je len MOJA VEC! Áno, schudla som, ÁNO, urobila som pre to niečo, ÁNO, budem to sem vešať toľkokrát, koľko sa mi bude chcieť, pretože to patrí do môjho života a som na to právom hrdá! Nehlásim o sebe, že som modelka a mám TIP TOP postavu… No je to pre mňa úspech, pretože som dosiahla to, čo som chcela.. Vy sa občas nepochválite vašimi úspechmi? Divné,“ zamýšľa sa spevácka hviezda. K výstižným slovám zverejnila aj snímku, na ktorej vyzerá doslova fantasticky, pričom ju zahaľujú čierne plavky a veľký klobúk. Palce hore, Dominika!

Najhriešnejšie fotky Dominiky Mirgovej môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/kkphotography.sk, casopisbreak, adamrustman, dominikamirgovaofficial