Potom, čo sa spevácke cesty dvojičiek z dua Twiins na istý čas rozišli, si každá zo sestier užíva život diametrálne odlišným spôsobom. Kým Daniela Nízlová (33) žije v Taliansku predovšetkým pre svoju dcérku Lindu a partnera Stanislava Lobotku (25), Veronika pomaly, ale isto štartuje sólovú kariéru.

Daniela a Veronika Nízlové patria k najpôvabnejším slovenským speváčkam, pričom jedna zo sestier si už dva mesiace užíva materské povinnosti. V čase, kedy sa Twiinska pripravovala na pôrod, sa druhá zamerala na cvičenie a formovanie postavy. A dnes vyzerá doslova fantasticky!

Vebi, ktorá už onedlho vypustí do éteru svoj prvý sólový singel “Zakázaná”, často a rada dráždi pohľady mužov predovšetkým na sociálnej sieti. Po decentne odhalených fotkách či odvážnych snímkach v plavkách trochu pritvrdila a na Instagram zavesila krátke video, v ktorom twerkuje.

Dokonalú postavu čerstvo ostrihanej speváčky v “Instastories” obopína len podprsenka a krátke rifle, ktoré poskytujú fanúšikom dostatok priestoru na predstavivosť, pričom najväčšie šťastie má zrejme jej manžel Tomáš. Avšak povedzme si úprimne, zverejnili by ste takéto video na sociálnej sieti aj vy?

Divoké video Vebi môžete vidieť >>>TU<<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/veronikatwiins