Kubánsky herec Mario Cimarro, ktorého poznajú všetky milovníčky telenoviel, sa zdržiava už tretí týždeň v našej nádhernej krajine. 47-ročného predstaviteľa Juana Reyesa zo Skrytej vášne vyspovedala TV Markíza, pričom herec sa objaví i na jej dni otvorených dverí!

Ako sa zdá, latino hviezda telenoviel sa zamilovala do Slovenska, kde sa už prekvapivo zdržiava tretí týždeň. Sympatického herca môžete bez problémov stretnúť na prechádzke či vo fitnesscentre v centre Bratislavy, odkiaľ pravidelne a s radosťou zdieľa i poriadne žhavé videá, zväčša s dodatkom „ľúbim ťa“. Čo sa mu však v našej domovine páči najviac?„Človeče, milujem to tu, veľmi sa mi tu páči. Veď sa na to pozri. Nie je to krásne? Skutočne nádherné. Vo vašej krajine sa cítim úplne fantasticky. Doslova to tu na mňa pôsobí ako Popoluškino mesto. Veľa históre, všetko je krásne, hrad, jazerá, nádherná príroda. Zájsť do lesa je priam fantastické,“ uviedol s vášňou v hlase pre portál Markíza.sk.

Mario s pokorou dodáva, že telenovela Skrytá vášeň mu doslova zmenila život a otvorila mnoho dverí. Ak by vás zaujímalo, či je obľúbený „Juan“ stále v kontakte s ostatnými hercami, tak momentálne len prostredníctvom sociálnych sietí, nakoľko všetci majú rozbehnuté rôzne projekty. „V televízii každý povie „Sme rodina“, občas to tak je. Toto bolo skutočné. Boli sme ako rodina. Nakrúcalo sa rok a bolo to skvelé,“ prezradil v rozhovore.

A aký má dlhovlasý Kubánec názor na slovenské ženy? Dámy, za toto ho budete doslova milovať! „Ženy? Človeče, podľa mňa sú najkrajšie ženy na svete práve tu. Sú naozaj veľmi, veľmi krásne.“

Celý rozhovor s Mariom si môžete pozrieť >>>TU<<<

 

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/MarioCimarro