Dáša Mamba Šarközyová a Tony Porucha, jeden z najkrajších mladých párov slovenského šoubiznisu, je už zopár mesiacov v radostnom očakávaní svojho prvého potomka! Speváčka a herečka, ktorá sa iba prednedávnom objavila v obľúbenom seriáli ,,Pravá tvár” a jej partner, ktorý je pravidelne súčasťou šou Tvoja tvár znie povedome, tentokrát pobavili všetkých svojich fanúšikov.

V nedeľu večer sa herečka Mária Bartaloš predstaví ako speváčka Ciara, pričom zaspieva skladbu “Level Up”, ktorá je momentálne medzinárodným hitom. Na tanečný challange, ktorý sprevádza tento singel, vyzvala mladá hviezda Markízy snáď celú republiku, pričom sa do neho zapojili všetky hviezdy slovenského šoubiznisu.

Aby toho nebolo málo, zahanbiť sa nenechala ani tehotná kráska Mamba Dasha, ktorá spolu so svojim partnerom zatancovala aj s veľkým tehotenským bruškom: “Nechali sme sa zlákat #levelupchallenge a urobili ho v rámci svojich fyzických a psychických možností ???‍♀️ #poruchovci ❤️???❤️ .. PS: áno, to vpravo je môj bývalý roztlieskavačský kostým,” napísala k videu, ktoré si získalo priazeň množstva fanúšikov.

Zdroj: Instagram/MambaDasha, MaryBartalos