Známa česká moderátorka, herečka, komička a najmä dvojnásobná mamička na plný úväzok Nikol Leitgeb (Štíbrová) momentálne prežíva neopísateľné chvíle. Jej iba dvojmesačnému synčekovi totiž prestalo biť srdiečko a skončili v nemocnici!

Nikol sa so svojou obrovskou fanúšikovskou základňou podelila o najhoršie životné momenty. V noci prestalo biť srdiečko jej iba dvojmesačnému synčekovi Tobiasovi, v dôsledku čoho sa spustil boj o život! „Človek si hovorí, že sa mu to nestane, ale ono sa to normálne deje asi celkom práveže často a často vám ten monitor zachráni to dieťa. A deje sa to zdravým deťom. A Tobiasovi nič nie je, teda dúfam, na nič mu neprišli,“ povedala Nikol.

Tobias prestal dýchať po troch minútach od momentu, kedy bol uložený do postieľky. Keď sa alarm na monitore dychu aktivoval, bábätko už bolo podľa slov Nikol biele. Vtedy zareagoval duchaprítomný otecko a moderátorkin manžel Peter, ktorý poskytol dieťatku prvú pomoc, pričom nasledoval prevoz sanitkou do nemocnice. „Ak vám môžem dať jednu nevyžiadanú radu, zaobstarajte si tie monitory dychu a online alebo offline kurz prvej pomoci,“ napísala k fotografii. Ako dodala, v týchto chvíľach je už so synom doma a verí, že to bola ich posledná cesta sanitkou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/stibrovicnikolka