Fanúšikovia Barbary Haščákovej ostali opäť ako obarení. Speváčka totiž iba pred niekoľkými hodinami opäť zverejnila záber ako z hororu. Snáď tá tvár plná modrín nepatrí jej?!

Fanúšikovia Barbary Haščákovej opäť poriadne spozorneli. Na profile obľúbenej speváčky sa totiž v poslednom období objavujú čudné odkazy. Len vo februári prosila všetkých o pomoc so slovami, že jej manžel Steven je násilník. Svoje slová neskôr z profilu zmazala a tvrdila, že sa jej niekto nabúral do Facebooku, no kontroverzie okolo Barbary pribúdali aj naďalej.

Po vystúpení v Adelinej Chart Show, kde sa objavili kritické hlasy Slovákov na utiahnuté vystupovanie speváčky, prišiel na rad ďalší záhadný status. V tom Barbara len pred niekoľkými hodinami tvrdila, že ju už 20 rokov zabíja jej svokra. Fanúšikovia sú však po predošlých príspevkoch tohto typu skeptickí a myslia si, že speváčke opäť niekto hackol účet a zverejňuje informácie v jej mene. Fotka napokon rovnako, ako v predošlých prípadoch o chvíľu zmizla.

Na hrozivom zábere je tvár blondínky, podobnej Barbare, s početnými poraneniami a modrinami na tvári. Ostáva len dúfať, že tentokrát nejde o skutočnú speváčkinu fotku, i keď sa zrejme mnohí zamýšľajú nad tým, prečo by sa ktosi opakovane nabúraval práve do Barbarinho účtu a zverejňoval zakaždým správy o jej týraní. Nedávno šokovala aj informácia o tom, že samotná Barbara bola v USA zatknutá políciou potom, čo slovne aj fyzicky napadla muža. Aká je teda pravda?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Barbara s manželom
Speváčka pôsobila v Chart Show veľmi neisto
Táto fotka sa objavila a následne zmizla z Barbarinho profilu

Zdroj: Facebook/Barbara Haščáková │ Foto: Facebook/Barbara Haščáková, ChartShow TV Markíza