Zo svetového šoubiznisu dorazila ďalšia veľmi smutná správa. Len 35-ročná herečka z Japonska zomrela v mladom veku, pričom podľa predbežných medializovaných informácií mala spáchať kráska samovraždu. Cudzie zavinenie však ešte nie je celkom vylúčené.

Len 35-ročná japonská herečka Sayaka Kanda je mŕtva. Podľa informácií TheIndependent mala Sayaka zomrieť 18. decembra: „Sme zarmútení, že musíme fanúšikom oznámiť takú správu. Ešte stále sme neprijali jej odchod a snažíme sa s tým vyrovnať.

Polícia prípad predbežne vyšetruje ako možnú samovraždu, no nateraz nevylúčili ani cudzie zavinenie. Herečku mali nájsť v kaluži krvi pod hotelom, kde mala byť ubytovaná na šiestom poschodí. Urýchlene ju previezli do nemocnice, kde bola napokon vyhlásená za mŕtvu.

V krajine sa mala presláviť aj v japonskej verzii obľúbenej rozprávky Frozen, kde nadabovala Annu. Bola dcérou známeho herca Masaki Kanda a speváčky Seiko Matsuda. Zo straty sú zdrvení aj herci, ktorí s kráskou spolupracovali na rozprávke Frozen a na nečakanú stratu nedokážu nájsť žiadne slová. Na Slovensku nedávno zarmútila smrť majiteľa košického futbalového klubu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  independent.co.uk  │ Foto: IG/sayakakanda