Nemecký hokejový svet smúti po náhlej smrti mladého talentovaného športovca. Hráč za Frankfurt totiž v sobotu počas zápasu utrpel škaredý úraz. Ani napriek rýchlemu prevozu a lekárskej starostlivosti sa nepodarilo mladého hokejistu zachrániť a v stredu vydýchol poslednýkrát.

Nemecký hokejista Niclas Kaus zomrel vo veku 18 rokov. Ako informuje nemecký Spiegel, obranca tímu Löwen Frankfurt nastúpil v sobotu na zápas proti Bad Nauheimu, no po tom, ako spadol, si veľmi nešťastne narazil hlavu o mantinel.

Mladý hokejista bol okamžite prevezený do nemocnice, no ani napriek rýchlemu zásahu lekárov sa ho nepodarilo zachrániť. V stredu napokon, bohužiaľ, svoj boj o život prehral. Smútok nad smrťou mladého talentu vyjadrili viacerí známi športovci, ako aj tréner reprezentácie Toni Söderholm.

Pred ďalším zápasom v nemeckej súťaži si klub uctil Kausovu pamiatku minútou ticha. „Naše myšlienky sú s Niclasovou rodinou. Majte veľ síl v týchto ťažkých časoch,“ uviedol frankfurtský klub smutné slová na svojom Instagrame. O život prišiel aj 23-ročný chorvátsky futbalista, ktorý skončil v nemocnici s infarktom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: spiegel.de │ Foto: Twitter