V nedeľu došlo k hroznému incidentu, keď sa rodičia na Jeepe vracali z výletu spolu s 13-mesačnou dcérkou. Počas jazdy totiž z idúceho auta vypadla a skončila na ceste. Rodičia si to, že zmizla, všimli až o niekoľko desiatok kilometrov neskôr!

V nedeľu došlo na ceste v Indii k hroznému incidentu. Rodičia sa spolu s 13-mesačnou Rorithou vracali z výletu. Po dlhej jazde začali cítiť únavu, a tak si mama dievčatka na zadnom sedadle zdriemla, kým otec ďalej šoféroval napriek vyčerpaniu. Počas toho ale bábätko vypadlo žene z náručia, pričom skončilo rovno na ceste.

Žena však v dôsledku únavy nič nepocítila a spala spokojne ďalej. To, že nemajú dievčatko v aute, si všimli až o niekoľko desiatok kilometrov ďalej. To už zalarmovali políciu, ktorá im okamžite pribehla na pomoc. Príbeh však, našťastie, skončil šťastne.

Pracovníci lesnej kontrolnej stanice započuli na mieste plač dieťaťa, pričom maličké dievčatko našli a odviedli do bezpečia až do príchodu polície. Tá vrátila Rorithu vystrašeným rodičom. Prípad sa mohol skončiť podľa informácii TimesofIndia obrovskou tragédiou, buď kvôli vážnym zraneniam bábätka alebo kvôli oblasti, kde k pádu došlo. Nie je totiž nič výnimočné, že sa tadiaľ pravidelne preháňajú zúriví psi či slony. Dievčatko skončilo len s krvavými odreninami na tváričke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: timesofindia.indiatimes.com │ Foto: YouTube/NDTV