V sobotu večer došlo na ceste v austrálskom Sydney k hroznej nehode. Opitý šofér vrazil na svojom aute do skupinky siedmich detí. Štyri z nich, bohužiaľ, podľahli svojim zraneniam.

Sobota večer sa stala osudná štyrom deťom v austrálskom Sydney. 29-ročný Samuel Davidson vrazil pod vplyvom alkoholu do skupinky siedmich maloletých, ktorí boli v tom čase na chodníku a vyšli si na zmrzlinu. O život prišli tri zo šiestich detí Daniela Abdallaha a jeho manželky Leily, kým štvrté leží s vážnymi zraneniami v nemocnici.

Okrem 13-ročného Antonyho, 12-ročnej Angeliny a 9-ročnej Sienny zomrela aj ich 11-ročná sesternica Veronique Sakr. Zdrvený otec prehovoril podľa ABC Net aj pred kamerami, pričom len ťažko zadržiaval slzy: “Neviem, čo povedať. Vodiči, prosím, buďte opatrní. Tieto deti sa len nevinne prechádzali a užívali si vzájomnú spoločnosť a keď som sa toto ráno zobudil, stratil som tri deti,” uviedol.

Vodič bol zatknutý políciou a obvinený z 20-tich zločinov vrátane ublíženia, nebezpečnej jazdy pod vplyvom, ktorá spôsobila smrť, ako aj jazdy na červenú. Policajný komisár Corby k nešťastiu uviedol: “Tragédie sa stávajú, no počas môjho pôsobenia na polícií je toto jedna z najtragickejších, keďže zomreli štyri malé deti za veľmi tragických okolností. Je ťažké predstaviť si, čím si v týchto chvíľach prechádza rodina,” dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: abc.net.au │ Foto: Twitter, YouTube/ABC News (Australia)