Uplynulý pondelok večer okolo 23-tej hodiny došlo na pražskom sídlisku v Chodove k hororovej scéne s tragickým koncom. 27-ročný muž mal ubodať nožom bezbranné batoľa!

Pondelkový večer na chodovskom sídlisku v Prahe sa zvrtol na drámu s mimoriadne tragickým koncom. Len 27-ročný muž mal okolo jedenástej hodiny večer nožom ubodať malé dieťatko: “Malo dôjsť k trestnému činu, ktorého obeťou sa stalo maloleté dieťa. Podozrivého páchateľa polícia zadržala. Podľa prvotných informácii došlo v jednom z bytov k násilnému trestnému činu,” uviedla hovorkyňa českej polície Zoulová pre denník Blesk.

27-ročný muž bol medzičasom zadržaný políciou a odovzdaný do rúk kriminalistov: “Vyšetrovatelia teraz prevádzajú neodkladné úkony trestného konania,” uvádza s vyjadrením, že s ohľadom na vek obete a rodinu nebude zatiaľ polícia prípad bližšie komentovať.

Otázne ostáva, kto bol násilný muž, keďže sa nachádzal v blízkosti batoľaťa v neskorej nočnej hodine. Objavujú sa špekulácie, že mohlo ísť o rodinného príslušníka usmrteného dieťatka, no viac informácii do prípadu vnesie až ďalšie vyšetrovanie. Foto z miesta činu si pozriete >>> TU <<<.

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Pixabay