Na jednej zo základných škôl v Banskej Bystrici malo dôjsť v uplynulých dňoch k mimoriadne nebezpečnému incidentu. Na sídlisku Sásová počas hodiny telesnej výchovy niekto nalial spolužiačke do fľaše s vodou dezinfekčný prípravok Savo. Žiačka ho omylom vypila.

Ako informuje portál TVnoviny, na banskobystrickej základnej škole na sídlisku Sásová došlo v uplynulých dňoch k mimoriadnemu incidentu. Doposiaľ verejnosti neznámi žiaci si mali “vystreliť” zo svojej spolužiačky. Dievčine počas poslednej hodiny telesnej výchovy do jej fľaše s vodou naliali dezinfekčný prípravok Savo.

Žiačka sa domnievala, že vo fľaši je voda, a tak obsah vypila. Následne musela byť po požití agresívneho prípravku hospitalizovaná v Detskej fakultnej nemocnici v Banskej Bystrici. Školáčka bola v triede nová, pričom školu navštevovala približne jeden rok.

Polícia sa pri vyšetrovaní prípadu zameriava predovšetkým na tri spolužiačky, ktoré môžu mať “žartík” na svedomí. Prípravok mali údajne vziať z vozíka školskej upratovačky. V zákulisí sa hovorí aj o šikane, ktorej malo byť hospitalizované dievča vystavované dlhodobo. Zlé skúsenosti s tromi spolužiačkami však majú mať údajne aj ďalšie deti na škole. Pred pár hodinami prišla o život 19-ročná žena, ktorá zahynula po nehode na mieste spolujazdkyne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: people.com | Foto: FB/Polícia SR – Banskobystrický kraj