Miestny futbalový zápas Pohronský Ruskov – Žemberovce sa v sekunde zmenil na veľkú drámu a boj o život. Len 23-ročný futbalista Milan po kolízii s hráčom Roderikom upadol do bezvedomia. Po krvácaní do mozgu bol okamžite prevezený do nemocnice, kde musel podstúpiť operáciu.

Futbalový zápas 7. ligy Pohronský Ruskov – Žemberovce sa v druhom polčase v sekunde premenil na dramatický boj o život. Po zrážke mladého futbalistu Milana a domáceho hráča Roderika odišiel 23-ročný mladík na lavičku, kam ešte podľa trénera odkráčal po svojich.

Ako však informuje Nový Čas, o niekoľko minút Milan odpadol: „Milan mi v náručí odpadol. Hneď sme volali sanitku,“ hovorí jeho zronená priateľka Natália. Futbalista dostal krvácanie do mozgu a bol okamžite hospitalizovaný a operovaný. Incidentom na trávniku sa pritom zaoberá aj polícia, ktorá prijala trestné oznámenie pre podozrenie z ublíženia na zdraví.

Futbalistu Roderika, ktorý sa s Milanom zrazil, celá vec veľmi mrzí, no išlo podľa neho o nešťastnú náhodu pri športe. Stránka Futbal v okrese na sociálnej sieti informuje, že Milanov zdravotný stav sa po operácii zlepšuje a začína komunikovať s okolím. Rovnaké správy prináša aj jeho priateľka Natália, ktorá ho pravidelne navštevuje v nemocnici. V Prešove pred niekoľkými dňami vypadlo z okna školy 9-ročné dieťa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Natália S., Milan M., Futbal v okrese