Ďalšia dopravná nehoda v Bratislavskom kraji bola v nedeľu podvečer spôsobená opäť vodičom, ktorý sadol za volant s alkoholom v krvi. Tentokrát sa polícii podarilo namerať 29-ročnému mužovi až takmer neuveriteľných päť promile!

Bratislavská polícia zverejnila pred pár hodinami ďalšiu hroznú správu. V nedeľu, krátko po 18.30, došlo v obci Rovinka k dopravnej nehode. Aj tentokrát ju mal na svedomí vodič, ktorý sadol za volant s alkoholom v krvi.

Ako informuje na sociálnej sieti, vinníkom mal byť len 29-ročný šofér vozidla Seat Ibiza: „29-ročný vodič vozidla Seat Ibiza počas vedenia vozidla na Hlavnej ulici zišiel mimo vozovky a narazil do stĺpu verejného osvetlenia. K zraneniu osôb v tejto súvislosti nedošlo,“ prezrádzajú šťastný záver incidentu.

Vodičovi namerali po dychovej skúške v krvi 4,73 promile, čo z medicínskeho hľadiska predstavuje hrozbu smrteľnej otravy alkoholom. Mladík bol okamžite eskortovaný na policajné oddelenie a o veci sa rozhodne v super rýchlom konaní. „Zo strany povereného príslušníka Okresného riaditeľstva PZ v Senci bolo v tejto súvislosti začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky,“ doplnila polícia. V piatok pritom šokoval trenčiansku políciu vodič pod vplyvom psychotropných látok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj│ Foto: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj