Hrôza! Šéfa hokejového klubu (†52) našli ZASTRELENÉHO v jeho dome!

Dátum:

Z Moskvy dorazila nečakaná a smutná správa. Známy miliardár a šéf hokejového klubu bol nájdený vo svojom luxusnom sídle zastrelený. Na základe predbežného vyšetrovania polícia predpokladá, že šlo o samovraždu.

V moskovskom sídle došlo pred pár dňami k tragickej udalosti. Známeho miliardára, uhoľného baróna Dmitrija Bosova našli zastreleného v jeho domácej posilňovni. 52-ročný biznisman bol zároveň predsedom správnej rady hokejového klubu Sibir Novosibirsk a sponzoroval amatérsku ligu, v ktorej hral dokonca so samotným prezidentom Vladimírom Putinom.

Jeho telo objavila znepokojená manželka Katerina, ktorá sa ponáhľala do domu s ochrankou po tom, ako jej Bosov prestal odpovedať na správy. V súkromnej posilňovni ho našli bez známok života so zbraňou v ruke a strelou v hlave. Zbraň mal podľa informácií DailyMail držať od prepuknutia koronavírusu, pretože sa obával nepokojov a výtržností na ulici kvôli kríze a nezamestnanosti.

Polícia nateraz predpokladá, že šlo o samovraždu. Blízky priateľ Bosova uvádza, že miliardár čelil od začiatku roka viacerým zmätkom v biznise aj v rodinnom živote. Začal prepúšťať zamestnancov a prenášať aktíva na vlastné meno, aby ich neskôr predal. Podnikateľ za sebou zanechal okrem manželky aj päť detí. Jeho 17-ročný syn Kirill zverejnil na sociálnej sieti odkaz so slovami: „Budeš mi navždy chýbať.“ Jeho starší 20-ročný brat Anton uviedol, že si počkajú na oficiálne závery vyšetrovania a nebude robiť dohady: „Nepoviem k tomu nič viac. Sú to rodinné záležitosti,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/Россия 24

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...