Hrôza sa udiala v americkom meste Rogers, štát Minnesota ešte koncom roka 2018. Žena v 34. týždni tehotenstva doslova stiahla celú fľašu whiskey. Krátko na to priviedla na svet dievčatko, no potom prišla smutná správa.

Hrôza sa udiala ešte koncom roka 2018 v americkom meste Rogers v štáte Minnesota. Matka sa v 34. týždni tehotenstva rozhodla doslova stiahnuť celú fľašu whiskey aj napriek tomu, že bola vo vysokom štádiu gravidity. Krátko na to porodila svoje dievčatko doma. Keď dorazila záchranka, našli Riannu Marie Cameron (29) s bábätkom pri nohách.

Dieťatko malo neprestrihnutú pupočnú šnúru a modrú tváričku. Polícia zároveň podľa informácii britského denníka Metro našla v dome aj 2 a 3-ročné dieťa bez dozoru, ako i prázdnu fľašu whiskey. Novorodeniatko sa snažili zo všetkých síl zachrániť, no v nemocnici napokon vydýchlo poslednýkrát.

Až pitvou sa odhalilo, že dievčatko sa narodilo s rekordnými 0,244 promile alkoholu v krvi a žena mala v čase pôrodu 0,21 promile v krvi, pričom priznala, že vypila celý liter whiskey. Matku obvinili zo zabitia dcérky, ktorá zomrela kvôli akútnej intoxikácii etanolom. Smutné pritom je, že polícia ženu upozorňovala, aby počas tehotenstva nepila len 15 dní pred smutným incidentom. Momentálne jej boli zo starostlivosti odobraté obidve deti a čaká na rozsudok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: metro.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/KARE 11, Pexels